Nauka jazdy konnej

W naszym ośrodku można postawić swoje pierwsze kroki w jeździectwie, ucząc się od podstaw poprawnych nawyków. Nasi instruktorzy są aktywnymi zawodnikami, dysponują ogromną wiedzą i doświadczeniem jeździeckim.
 

Najmłodszych zapraszamy na oprowadzanie na kucykach.
 

Większym dzieciom oraz dorosłym pragnącym rozpocząć naukę jazdy konnej polecamy zajęcia na lonży- jest to trwający pół godziny trening odbywający się na kole. Koń jest trzymany na długiej lince przez instruktora, a jeździec może się w pełni skupić na kontroli własnego ciała, co wbrew pozorom nie jest takie proste. Proponujemy także lonże korekcyjne dla bardziej zaawansowanych, którzy potrzebują poprawić dosiad i wyeliminować złe przyzwyczajenia.
 

Kolejnym etapem jest samodzielna, godzinna jazda na maneżu. Tutaj uczymy się panowania nad końmi i wykonujemy figury czworobokowe. Prowadzimy przygotowanie do odznak jeździeckich lub pierwszych startów w zawodach.
 

Nie zapominamy także o skokach przez przeszkody. Jeźdźców wolących więcej adrenaliny zapraszamy na treningi skokowe, oferując solidne podstawy i porządne przygotowanie do tej dyscypliny

 

 

 

Na jazdy należy się wcześniej umawiać telefonicznie.
tel. +48 607 257 376