Zabawa Majowa- relacja

Data: 26.05.2014

W dniu 24.05.2014 roku odbyła się Zabawa Majowa, a właściwie przepiękna parada uczestników i ich koni.

W zabawie udział wzięli: Alicja Pawłowska, Emilia Baran, Oliwia Szerszeń, Michalina Dziobkowska, Jagoda Nowak, Anna Kwiecień, Zuzia Urbańczyk, Janina Słonko, Oliwia Dylus, Kasia Andrzejewska, Aneta Pacut, Paulina Pypłacz, Róża i Aniela, Emilia Barlik, Eliza Mardyło.
 

Członkami jury były osoby wybrane z publiczności. Jury miało wielki problem, bo wszyscy uczestnicy włożyli dużo pracy i starań w przygotowanie tak barwnej imprezy.
 

Było jedno pierwsze miejsce, które zajęła Jagoda Nowak w przebraniu Czerwonego Kapturka wraz z leśniczym- tatą i koniem Eltemą. Jagoda wygrała zniżkę 50% na tygodniowy wakacyjny pobyt w Stadninie Koni ARABKA.
 

Pozostali uczestnicy zajęli drugie miejsca i wygrali lekcję jazdy konnej z instruktorem Martą Rochman–Zawisza. Wszystkie uczestniczki zostały także obdarowane słodyczami.
 

Kolorowe spotkanie prowadziła Agnieszka Helbik – Kuśmierz. Jak zawsze była pomoc i życzliwość ze strony OSP w Dziećkowicach, z komendantem Dariuszem Kotasem na czele. Nie zabrakło skromnego jedzonka, słońca, radości i uśmiechów.
 

Wszystkim którzy przyczynili się do organizacji zabawy majowej serdecznie dziękujemy, a uczestnikom serdecznie gratulujemy za przedstawienie siebie i koni w tak pomysłowy i dopracowany sposób.
 

Celina Nierodkiewicz
 

Pełna galeria autorstwa Marty Rochman-Zawisza dostępna TUTAJ