Wyniki zawodów z 25.06.2016

Data: 27.06.2016

W dniu 25.06.2016 odbyły się w Stadninie koni Arabka Mistrzostwa Śląska w Damskim Siodle,Zawody Regionalne i Zawody Towarzyskie.
 

Mięliśmy do pokonania wiele trudności rano dwie duże burze i oberwanie chmury ,potem nie było prądu co opóźniło starty w zawodach, problem z nagłośnieniem ziemia była mokra, potem upał doskwierający wszystkim. Ogólnie nie było z czego się cieszyć.
 

Pod koniec zawodów znowu na niebie pojawiły się czarne chmury i wiatr .Ostatnia zawodniczka jechała już w lekkim deszczu. Udało się mimo dużego opóźnienia dobrnąć do końca.
 

Za wszystkie trudności jakie spotkały zawodników i konie przepraszam , ale nie wszystko było uzależnione od nas.
 

Dziękujemy sędziom ,sekretarzom , biuru zawodów i wszystkim ,którzy przetrwali razem z nami w tych trudnych warunkach. Specjalne podziękowanie składam na ręce komendanta OSP Dziećkowice za stałą ochronę podczas zawodów . Dziękujemy za ufundowanie pucharu Radzie Osiedla w Dziećkowicach dla Mistrzyni Śląska w Damskim Siodle. Puchar ufundował Komendant Straży OSP Dziećkowice dla założycielki Gwardii Strażackiej orz statuetkę dla najbardziej pracującej na zawodach małej dziewczynki Milenki. Dziękujemy za nagrody rzeczowe dla naszych zawodniczek firmie Amigo i Equishop .
 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, bardzo dziękujemy, że mimo niedogodności wytrwaliście z nami do końca.
 

Wyniki konkursów poniżej:

WYNIKI